Kdo jsme

V Pretty Much Nomads tvoříme obsah v češtině a angličtině pro technologické firmy. Všichni pracujeme na dálku, proto nemáme skoro žádné operativní náklady a můžeme se maximálně soustředit na každý projekt.

Nakopněte svůj marketing

Nevíte si rady s marketingem? Přemýšlíte, jak svůj produkt dostat mezi lidi? Tak to jste tu správně.

Domluvte si konzultaci zdarma

Napište nám, co vás trápí. Pak se spojíme a probereme to – zadarmo. A to se vyplatí!

Náš tým

Seznamte se s našimi experty, kteří se postarají o váš marketing.

Vladka

CEO & Zakladatelka

Naše hlavní specialistka na marketingovou strategii a UX. Vladce prošla pod rukama spousta obsahových strategií, marketingových plánů i prodejních materiálů. Nevíte, jak zaujmout vaši cílovku? Vladka to vymyslí za vás.

Petr

CTO & Zakladatel

Jako seniorní full-stack developer je Petr naše hlavní studna technologických znalostí. Díky němu vás neotravujeme s každých technologickým dotazem. Ve volných chvílích mentoruje české softwarové startupy.

Monika

Copywriterka

Co mají udělat návštěvníci vašich webovek? Chcete, aby pochopili produkt nebo vám poslali zprávu? Monika píše texty, které vedou uživatele přesně tam, kam potřebujete. A navíc zjistíte, že dobrý text si lidi rádi přečtou.

Klára

Virtuální asistentka

Denní operativa, marketingový výzkum a podpora celého PMN týmu. To jsou hlavní aktivity, kterými nám Klára usnadňuje život.

Martin

Copywriter a guru na digitální marketing

Pro vyhodnocení cílů je potřeba propojit kreativu s daty. To zastřešuje Martin, protože ví, jak napsat chytlavý text i jak číst data ze všemožných analytických nástrojů.

Cole

Proofreader angličtiny a copywriter

Rodilý mluvčí z USA, který vidí každý překlep a hned s ním zatočí. Cole kontroluje každý náš text (který si nenapíše sám) a zaručí, že je správně anglický.

Další členové týmu

UX/UI designéři, specialisté na sociální média, copywriteři

Náš tým je flexibilní a vždycky dáme dohromady takové specialisty, aby seděli k vašim vytyčeným cílům.

Chcete vědět víc?

V rozhovoru Citronáda naše CEO Vladana Bačová mluví o našich začátcích, bolestech i radostech.