Kdo jsme

Kdo jsme

V Pretty Much Nomads tvoříme obsah v češtině a angličtině pro technologické firmy. Všichni pracujeme na dálku, jsme seniorní copywriteři a maximálně soustředíme na každý projekt.

Nakopněte svůj marketing

Nevíte si rady s marketingem? Přemýšlíte, jak svůj produkt dostat mezi lidi? Tak to jste tu správně.

Domluvte si konzultaci zdarma

Napište nám, co vás trápí. Pak se spojíme a probereme to – zadarmo.
A to se vyplatí!

Náš tým

Seznamte se s našimi experty, kteří se postarají o váš marketing.

Vladka

CEO & Zakladatelka

Naše hlavní specialistka na marketingovou strategii a UX. Vladce prošla pod rukama spousta obsahových strategií, marketingových plánů i prodejních materiálů. Nevíte, jak zaujmout vaši cílovku? Vladka to vymyslí za vás.

Petr

CTO & Zakladatel

Jako seniorní full-stack developer je Petr naše hlavní studna technologických znalostí. Díky němu vás neotravujeme s každých technologickým dotazem. Ve volných chvílích mentoruje české softwarové startupy.

Monika

Copywriterka

Co mají udělat návštěvníci vašich webovek? Chcete, aby pochopili produkt nebo vám poslali zprávu? Monika píše texty, které vedou uživatele přesně tam, kam potřebujete. A navíc zjistíte, že dobrý text si lidi rádi přečtou.

Klára

Virtuální asistentka

Denní operativa, marketingový výzkum a podpora celého PMN týmu. To jsou hlavní aktivity, kterými nám Klára usnadňuje život.

Martin

Copywriter a guru na digitální marketing

Pro vyhodnocení cílů je potřeba propojit kreativu s daty. To zastřešuje Martin, protože ví, jak napsat chytlavý text i jak číst data ze všemožných analytických nástrojů.

Cole

Proofreader angličtiny a copywriter

Rodilý mluvčí z USA, který vidí každý překlep a hned s ním zatočí. Cole kontroluje každý náš text (který si nenapíše sám) a zaručí, že je správně anglický.

Soňa

Copywriter

Soňa dokáže psát prakticky o čemkoliv, ale její specialitou jsou technologie. Ví, jak uchopit technická témata ať už pro odbornou, tak i pro laickou veřejnost. Na on-line prezentaci pohlíží z širší perspektivy UX a webdesignu a pomáhá zákazníkům se na webu snadno zorientovat a získat informace, které jim potřebujete předat.

Kateřina

Copywriter

Kačka ví, že se až 90 % našich nákupních rozhodnutí odehrává v podvědomí a že to neplatí jen pro B2C. Proto miluje brand a nadšeně jeho psychologii aplikuje na projekty technologických firem.

Petr

Copywriter

Petr žije marketingem už více než 15 let. Aplikuje do své práce principy designového přemýšlení a největší radost mu dělá, když dokáže u klientů podnítit nápady, které pomáhají jejich byznysu i zákazníkům.
Pomůže vám s content a brand stategií, copywritingem a UX.

Kateřina

Copywriter

Texty, které inspirují, vzdělávají a přináší hodnotu – přesně takové píše Katka nejraději. Manažerská praxe ji naučila řešit zapeklité problémy a vy se tak můžete spolehnout, že svou zakázku dostanete kvalitně a včas.

Další členové týmu

UX/UI designéři, specialisté na sociální média, copywriteři

Náš tým je flexibilní a vždycky dáme dohromady takové specialisty, aby seděli k vašim vytyčeným cílům.

Chcete vědět víc?

V rozhovoru Citronáda naše CEO Vladana Bačová mluví o našich začátcích, bolestech i radostech.
Přesunout se na začátek